O nás

Naše firma Vám zajistí komplexní servis v oblasti komínů. Provádíme i drobné opravy komínů od spárování a výměny několika cihel po stavbu nového komína, včetně návrhu provedení a závěrečné revizní zprávy. Zajistíme vložkování komínů pomocí klasických materiálů nebo pomocí moderní technologie – vložkou FuranFlex.

Nabízíme Vám čištění komínů a pravidelné roční kontroly měřením nejmodernější diagnostikou, pomocí které zjistíme: pravý stav komína, provozní tah, úniky tepla v komínovém tělese, přisávání vzduchu a nejúspornější režim spalování. Zjištěním těchto skutečností lze ušetřit až 35 % paliva. Ideální doba pro provedení veškerých měření je během topné sezony za provozu komína.

Nezapomínejte na povinnou kontrolu komínů a nenechávejte objednání na poslední chvíli. V případě, že se stanete našimi stálými zákazníky, budeme termíny kontroly a čištění hlídat za Vás. Vedeme evidenci zákazníků a sami Vás budeme kontaktovat! Navíc od nás dostanete kominickou knížku, ve které se vedou záznamy o provedené kontrole a čištění spalinových cest a slevu ve výši 50 Kč na další pravidelné kontroly. Neváhejte a kontakujte nás.

Kominické práce provádíme v okrese Příbram a v Praze.

 

Přednostmi firmy Fireservis-Příbram s.r.o. jsou:


- spolehlivost služeb a dodržení termínů

- krátké dodací lhůty
- nejlepší ceny v našem regionu
- vybavení moderní profesionální technikou
- vybavení špičkovými měřícími přístroji

- poskytnutí záruky na provedené dílo

 

Díky úzké specializaci naší firmy Vám můžeme nabídnout komplexní služby. Přijedeme k Vám a zdarma zpracujeme cenovou kalkulaci dle Vašich představ a požadavků, ať už chcete montovaný komín, nebo klasický zděný metodou "cihla k cihle". Zajistíme materiál, postavíme či opravíme komín, připojíme spotřebič ke komínovému průduchu a nakonec zajistíme závěrečnou revizní zprávu. Vše zajišťujeme včetně zednických prací.

 

V případě zájmu o naše služby či jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat!